femeniosona.cat femeniosona.cat
Pavelló Municipal Castell d'en Planes
Plaça del Pare Millan s/n - Vic (08500) femeniosona@gmail.com 628 410 344 Pavelló Municipal Castell d'en Planes
Plaça del Pare Millan s/n - Vic (08500) femeniosona@gmail.com 628 410 344 4a EDICIÓ
PRESENTACIÓ
EQUIPS
CLASSIFICACIÓ
VÍDEOS DEL TORNEIG
La 4a edició del Torneig Internacional Plana de Vic es porta a terme els dies 24, 25 i 26 de març de 2016 al Municipal d'Esports del Castell d'en Planes (Vic) coincidint amb la festivitat del Mercat del Ram. ENTITAT ORGANITZADORA Femení Osona
LLOC Pavelló Municipal d’Esports Castell d’en Planes (Vic) CATEGORIA Cadet Femení (Nascudes any 2000 i 2001)
DATES 24, 25 i 26 de març de 2016 SISTEMA DE COMPETICIÓ
- Tots els equips participants disputaran un total de 4/5 partits.
- Reglament FIBA.
- Durada dels partits: 4 períodes de 10 minuts (Temps corregut menys els dos últims minuts del partit) TROFEUS
Trofeu de participació pels 9 conjunts.
Trofeu a la millor jugadora del Torneig (MVP) i millor entrenador i Cinc ideal del Torneig. EQUIPS PARTICIPANTS
NIVELL "A" C.B. BANYOLES "A" VALENCIA B.C. FEMENÍ OSONA "TARONJA" JESUÏTES GRÀCIA SANAGA BASKET NIVELL "B" FEMENÍ OSONA "NEGRE" C.B. CAMPDEVÀNOL FEMENÍ OSONA "BLANC" C.B. BANYOLES "B"
DÓSSIER DEL TORNEIG
NORMATIVA DEL TORNEIG
MERCAT DEL RAM 2016
FOTOS DIJOUS 24 DE MARÇ DE 2016
FOTOS DIVENDRES 25 DE MARÇ DE 2016
FOTOS DISSABTE 26 DE MARÇ DE 2016
 CLASSIFICACIÓ FINAL NIVELL "A"
1r. Classificat VALENCIA B.C. 2n. Classificat FEMENÍ OSONA "TARONJA" 3r. Classificat SANGA BASKET MILANO 4t. Classificat C.B. BANYOLES "A" 5è. Classificat JESUÏTES GRÀCIA NIVELL "B"
1r. Classificat FEMENÍ OSONA "NEGRE" 2n. Classificat C.B. CAMPDEVÀNOL 3r. Classificat C.B. BANYOLES "B" 4t. Classificat FEMENÍ OSONA "BLANC" CINC IDEAL
NIVELL "A" NIVELL "B"
Júlia Subiranas (Femení Osona "Taronja") Aina Casellas (Femení Osona "Negre") Clara García (Valencia B.C.) Judit López (C.B. Campdevànol) Laura Pla (C.B. Banyoles "A") Aina Canadell (Femení Osona "Blanc") Laura Marín (Valencia B.C.) Laura Castanyer (C.B. Banyoles "B")
Laia Saus (Femení Osona "Taronja") Ariadna Plans (Femení Osona "Negre") MILLOR JUGADORA
NIVELL "A" NIVELL "B"
Marta Sancho (Valencia B.C.) Sara Borràs (C.B. Campdevànol) MILLOR ENTRENADOR
NIVELL "A" NIVELL "B"
Carlos Marín (Jesuïtes Gràcia) Manel López (C.B. Campdevànol) GUANYADORA CONCURS TRIPLES
Míriam López (Femení Osona "Blanc")
GUANYADORA CONCURS D'HABILITATS
Maria Rustullet (C.B. Banyoles "A")
VIDEO RESUM 4T TORNEIG INTERNACIONAL PLANA DE VIC
TROFEU MERCAT DEL RAM
Política de privacitat
Avís legal
Política de cookies